Leírás és Paraméterek
Bold bárszék, szürke - kényelmes, modern fémvázas bárszék, forgó ülőfelülettel, háttámlával, melyet bárpultokhoz, konyhai pultokhoz ajánlunk. Magassága gázlifttel állítható. Ülőrésze és támlája textil bevonatot kapott, párnázott. Lábtartója kényelmessé teszi a széken való üldögélést.
Az ülőfelület 37 cm széles és 37 cm mély. A bárszék teljes magassága 90 és 100 cm között állítható.
A termék másik cikkszámon, egyéb színben is rendelhető.
| Szín | szürke |
| Méret | 90-100x48x37 cm |
| Kárpit anyaga | textil |
| Anyag | fém, textil |
| Ülőlap szélessége | 37 cm |
| Ülőlap mélysége | 37 cm |
| Terhelhetőség | 95 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 8 kg |
Hasonló termékek
Dublin étkezőasztal, barna
24.990 Ft
Sandra bárszék, barna
23.990 Ft
Merkur bárszék, fehér
23.490 Ft
Merkur bárszék, fekete
23.490 Ft
A termék értékelései
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2024. 12. 13.
-
Zsolt
Igazolt vásárlás
Minden rendben volt a termékkel, minden része megvolt, gyorsan kiszállították és kedvezőbb áron találtam meg mint másik webárúházban.
Az anyaga szerintem nagyon puha, s az egész nagyon kényelmes.
Az anyaga szerintem nagyon puha, s az egész nagyon kényelmes.
