Leírás és Paraméterek
Giro bárszék, barna - kényelmes, modern fémvázas bárszék, forgó ülőfelülettel, háttámlával, melyet bárpultokhoz, konyhai pultokhoz ajánlunk. Magassága gázlifttel állítható. Ülőrésze és támlája PU bevonatot kapott, párnázott. Lábtartója kényelmessé teszi a széken való üldögélést.
Az ülőfelület 50 cm széles és 50 cm mély. A bárszék teljes magassága 80 és 107 cm között állítható.
A termék másik cikkszámon, egyéb színben is rendelhető.
| Szín | szürke |
| Méret | 80-107x55x54 cm |
| Kárpit anyaga | poliuretán |
| Anyag | fém, poliuretán |
| Ülőlap szélessége | 50 cm |
| Ülőlap mélysége | 50 cm |
| Terhelhetőség | 110 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 9.5 kg |
Hasonló termékek
Giro bárszék, barna
Megan bárszék, barna
26.900 Ft
Dublin étkezőasztal, barna
24.990 Ft
Bold bárszék, szürke
24.890 Ft
Vario cipőszekrény, fehér-fehérített tölgy
Sandra bárszék, barna
23.990 Ft
A termék értékelései
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
