Leírás és Paraméterek
Mesh irodai forgószék, US 131, fekete - Mesh háttámlás irodai forgószék karfával, modern megjelenéssel. Görgős, csillaglábas kialakítása segíti a helyváltoztatást, beépített hintamechanikája megfelelő komfortot biztosít. Ülésmagassága gázlifttel állítható. Terhelhetősége 120 kg, háttámlája 65 cm magas. Az ülőfelület mérete 52x50 cm. Mérete: 115-125x63x59 cm. A forgószék több színben rendelhető.
| Szín | fekete |
| Méret | 115-125x63x59 cm |
| Kárpit anyaga | mesh |
| Anyag | műanyag, textil, mesh |
| Teljes magasság | 115-125 cm |
| Ülőlap szélessége | 52 cm |
| Ülőlap mélysége | 50 cm |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Egyéb lényeges jellemző | extra terhelésre |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 10 kg |
