Leírás és Paraméterek
Katalin étkezőszék - elegáns vonalvezetésű, középmagas háttámlás étkezőszék, textilbőr kárpitozással. Mérete: 88x42,5x59 cm, ülőlap mérete 41x45 cm, háttámla magassága 45 cm, terhelhetősége 100 kg.
| Szín | barna |
| Méret | 88x42,5x59 cm |
| Kárpit anyaga | textilbőr |
| Anyag | fém, textilbőr |
| Ülőlap szélessége | 41 cm |
| Ülőlap mélysége | 45 cm |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 3.9 kg |
Hasonló termékek
Nina étkezőszék, szürke
15.200 Ft
Nina étkezőszék, bézs
15.200 Ft
Furinno számítógépasztal, bükk
15.900 Ft
Navaro laptop asztal
15.990 Ft
Debby gurulós tároló polc, fekete
10.990 Ft
Debby gurulós tároló polc, fehér
10.990 Ft
A termék értékelései
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2025. 08. 17.
-
Szalai Csilla
Igazolt vásárlás
Gyönyörűek, jó minőségűek az étkezőszékek, nagyon meg vagyok elégedve, örülök neki!
