Leírás és Paraméterek
Helytakarékos, ezért kis lakásokban is jól használható összecsukható szék, kerek ülőfelülettel. Stabil fémvázzal készült, ülőrésze könnyen tisztítható textilbőr huzatot kapott. Jelenleg a kiválasztható szín(ek)ben kapható. Teherbírás 80 kg.
A termék jelenleg csak a választható színekben rendelhető.
| Szín | több színben elérhető |
| Méret | 30x45 cm |
| Kárpit anyaga | műbőr |
| Anyag | fém váz, PVC |
| Ülőlap szélessége | 30 cm |
| Ülőlap mélysége | 30 cm |
| Terhelhetőség | 80 kg |
| Garancia | 6 hónap |
| Súly | 1.5 kg |
Hasonló termékek
Mambo szék
3.490 Ft
Bambuszroló, barna, 60x160 cm
3.490 Ft
City gyerekszőnyeg, 75x100 cm
2.990 Ft
Parkettagörgő, szürke, 5 db
3.690 Ft
Bambuszroló, barna, 80x160 cm
4.690 Ft
Gurulós ruhaállvány
4.790 Ft
A termék értékelései
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2025. 09. 24.
-
Mihalik Ágnes
Igazolt vásárlás
A termék sokkal jobb, mint gondoltam.
Mindenkinek ajánlom!
Mindenkinek ajánlom!
