Leírás és Paraméterek
Fémvázas, kerek ülőfelületű, kisméretű szék. Ülőrésze bükk színű MDF lapból készült. A székből akár több darabot is tárolhatunk "egymásba rakva" a jobb helykihasználás érdekében.
| Szín | bükk |
| Méret | 30x45 cm |
| Kárpit anyaga | nem kárpitozott |
| Anyag | fém váz, MDF ülőke |
| Ülőlap szélessége | 30 cm |
| Ülőlap mélysége | 30 cm |
| Terhelhetőség | 80 kg |
| Garancia | 6 hónap |
| Súly | 1.9 kg |
Hasonló termékek
Bambuszroló, barna, 60x160 cm
3.490 Ft
Malaga összecsukható szék
3.290 Ft
Parkettagörgő, szürke, 5 db
3.690 Ft
City gyerekszőnyeg, 75x100 cm
2.990 Ft
Bambuszroló, barna, 80x160 cm
4.690 Ft
Gurulós ruhaállvány
4.790 Ft
A termék értékelései
4 értékelés
Írja meg véleményét!
2025. 10. 27.
-
Zsuzsa
Igazolt vásárlás
Megbízható, gyors
2025. 03. 12.
-
Ujvárosi Inci
Igazolt vásárlás
Köszönöm szépen , elégedett vagyok , azt kaptam amit rendeltem!
2025. 02. 17.
-
Margaréta
Igazolt vásárlás
Amire vettem megfelelő lenne,csak sajnos az egyik szék hibásan érkezett .
2024. 12. 09.
-
G.Józsefné
Igazolt vásárlás
Nagyon jó kis szék , unokáim is örülnek neki.
