Leírás és Paraméterek
Merkur bárszék - egyszerű vonalvezetésű, kényelmes, modern fémvázas bárszék, forgó ülőfelülettel, háttámlával, melyet bárpultokhoz, konyhai pultokhoz ajánlunk. Magassága gázlifttel állítható. Ülőrésze és támlája műbőr bevonatot kapott, párnázott. Lábtartója kényelmessé teszi a széken való üldögélést.
Az ülőfelület 38 cm széles és 38 cm mély. A bárszék teljes magassága 78 és 100 cm között állítható.
A termék másik cikkszámon feketében is kapható.
| Szín | fehér |
| Méret | 38x38x78-100 cm |
| Kárpit anyaga | műbőr |
| Anyag | fém, műbőr, műanyag |
| Ülőlap szélessége | 38 cm |
| Ülőlap mélysége | 38 cm |
| Terhelhetőség | 95 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 9.5 kg |
Hasonló termékek
Merkur bárszék, fekete
23.490 Ft
Bárasztal
Sandra bárszék, barna
23.990 Ft
Piza fémvázas cipőszekrény, tölgy
Loft fémvázas cipőszekrény, tölgy
A termék értékelései
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
