Leírás és Paraméterek
Kényelmes és modern fémvázas bárszék kerek, forgó ülőfelülettel, háttámlával, melyet bárpultokhoz, konyhai pultokhoz ajánlunk. A bárszék magassága gázlifttel állítható. Ülőrésze és támlája műbőr bevonatot kapott, párnázott. Lábtartója kényelmessé teszi a széken való üldögélést.
Az ülőfelület magassága teljesen leengedett állapotban 62 cm, a felső pozícióban 84 cm. A karfa 74-96 cm, a háttámla pedig 83-105 cm magas. A bárszék teljes szélessége 52 cm.
A Sandra bárszék másik cikkszámokon több színben is rendelhető.
| Szín | barna |
| Méret | 52x45x83-105 cm |
| Kárpit anyaga | poliuretán |
| Anyag | króm váz, poliuretán |
| Ülőlap szélessége | 45 cm |
| Ülőlap mélysége | 45 cm |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 8 kg |
Hasonló termékek
Merkur bárszék, fehér
23.490 Ft
Merkur bárszék, fekete
23.490 Ft
Bold bárszék, szürke
24.890 Ft
Dublin étkezőasztal, barna
24.990 Ft
A termék értékelései
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
