Leírás és Paraméterek
Tárgyalószék középmagas háttámlával, textil kárpitozással, stabil, fémvázas kialakítással. Irodákban, tárgyalókban egyaránt jól használható irodaszék. Szükség esetén rakásolható. A székeket összeszerelve szállítjuk ki.
Nagyobb mennyiség megrendelése esetén a termék speciális szállítási igényű, ezért kiszállítását a szokásosnál némileg hosszabb határidővel vállaljuk. (Amennyiben sürgősen szüksége van a termékre, kérjük, a megrendelésben jelezze.)
| Szín | fekete |
| Méret | 54,5x43x78 cm |
| Kárpit anyaga | textil |
| Anyag | fém váz, textil |
| Ülőlap szélessége | 47 cm |
| Ülőlap mélysége | 40 cm |
| Terhelhetőség | 95 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 4.85 kg |
Hasonló termékek
Luca tárgyalószék, szürke
Luca tárgyalószék, bordó
Ergo tárgyalószék, fekete
Brad konferenciaszék, fekete
A termék értékelései
Szeretettel ajánlom minden vásárló társamnak.
