Leírás és Paraméterek
Irodai forgószék középmagas háttámlával, puha ülőfelülettel, műanyag karfával, textil kárpitozással. Görgős, csillaglábas kialakítása segíti a helyváltoztatást. A karosszék ülésmagassága gázlifttel állítható a nagyobb kényelem érdekében. Ülőfelülete 47x46 cm-es.
| Szín | fekete |
| Méret | 48x46x91-102 cm |
| Kárpit anyaga | műbőr |
| Anyag | fém, műanyag, textil |
| Teljes magasság | 91-102 cm |
| Ülőlap szélessége | 48 cm |
| Ülőlap mélysége | 46 cm |
| Terhelhetőség | 90 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 7.4 kg |
Hasonló termékek
US 112 irodai forgószék, fekete
21.900 Ft
Sienna irodai forgószék, szürke
21.900 Ft
A termék értékelései
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
