Leírás és Paraméterek
Nagyméretű forgószék, kárpitozott, párnázott karfával és krómozott csillaglábbal. Háttámláját fehér, négyzetes varrás díszíti. A forgószék ülésmagassága gázlifttel állítható. Puha és praktikus, könnyen tisztán tartható műbőr kárpitozással készült. Kialakításának köszönhetően több órás munkavégzés során is kényelmes. Görgői segítik a helyváltoztatást, beépített hintamechanikája nagyobb komfortot biztosít. Terhelhetősége 90 kg, a háttámla 62 cm magas, az ülőfelület 52x50 cm-es.
| Szín | fekete |
| Méret | 66x66x105-115 cm |
| Kárpit anyaga | műbőr |
| Anyag | fém, műbőr |
| Teljes magasság | 105-115 cm |
| Ülőlap szélessége | 52 cm |
| Ülőlap mélysége | 50 cm |
| Terhelhetőség | 90 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 14.9 kg |
