Leírás és Paraméterek
Mesh irodai forgószék, US 133, rózsaszín - Mesh háttámlás irodai forgószék karfával, modern megjelenéssel. Görgős, fém csillaglábas kialakítása segíti a helyváltoztatást, beépített hintamechanikája megfelelő komfortot biztosít. Felhajtható karfájának köszönhetően rendkívül praktikus. Ülésmagassága gázlifttel állítható. Terhelhetősége 120 kg, háttámlája 65 cm magas. Az ülőfelület mérete 50x48 cm. Mérete: 100-110x53x53 cm. A forgószék több színben rendelhető.
| Szín | rózsaszín |
| Méret | 100-110x53x53 cm |
| Kárpit anyaga | mesh |
| Anyag | fém, textil, mesh |
| Teljes magasság | 100-110 cm |
| Ülőlap szélessége | 50 cm |
| Ülőlap mélysége | 48 cm |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Egyéb lényeges jellemző | extra terhelésre |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 11 kg |
