Leírás és Paraméterek
US 115 irodai forgószék, szürke - Trendi, közepes méretű, szövet kárpitos forgószék elegáns, krómozott lábkereszttel, hajlított fa vázon. Kiváló minőségű anyagokból, igényes kidolgozással készült. Akár több órán is kényelmesen használható. Görgős, csillaglábas kialakítása segíti a helyváltoztatást, beépített hintamechanikája megfelelő komfortot biztosít. Ülésmagassága gázlifttel állítható. A szék ülőlapjának mérete 48x45 cm, háttámlája 48 cm magas. Terhelhetősége 90 kg. A főnöki forgószék teljes mérete 85-94x50x49 cm.
| Szín | szürke |
| Méret | 85-94x50x49 cm |
| Kárpit anyaga | textil |
| Anyag | fém, fa, textil |
| Teljes magasság | 85-94 cm |
| Ülőlap szélessége | 48 cm |
| Ülőlap mélysége | 45 cm |
| Terhelhetőség | 90 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 11 kg |
